Biuro Podróży PROCIV działa na rynku turystycznym od 2004 roku, ale tworzą go i pracują w nim osoby związane z organizacją turystyki od ponad 30 lat.

Krótko o nas

Nasza przygoda z turystyką zaczęła się już w latach 80-ych, kiedy zaczęliśmy organizować wycieczki dla młodzieży szkolnej oraz biwaki i obozy harcerskie. Wtedy nasza działalność zamykała się na terytorium Polski, wszystko odbywało się na zasadzie non profit, bez planów zakładania biura podróży.

Lata 90-te przyniosły pierwsze kontakty zagraniczne i wiele wyjazdów do byłej NRD w okolice Poczdamu i Berlina. Wtedy też po raz pierwszy zaistnieliśmy na polskim rynku turystycznym jako Agencja Turystyczna Uniserwis. Oferta agencji została wtedy poszerzona o imprezy wyjazdowe do byłej Czechosłowacji. Niestety, zmiany przepisów dotyczących organizatorów turystyki wymusiły zawieszenie, a później zamknięcie agencji.

Kolejnym etapem w drodze do powstania Biura Turystycznego PROCIV było nabycie w roku 2000 przez właścicieli biura uprawnień pilotów wycieczek i kilkuletnia praca dla innych biur, co zaowocowało powiększeniem doświadczenia, poznaniem wielu nowych kierunków podróży po kraju i za granicą i decyzją o ostatecznym usamodzielnieniu się.

30+

Doświadczenie


Działamy w branży już od ponad 30 lat z powodzeniem realizując imprezy turystyczne.
1000+

Zadowolonych Klientów


Kochamy podróżować, a Klienci kochają robić to z nami. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów.

+48 606 436 235

+48 694 782 522